Pozycjonowanieskuteczne pozycjonowanie stron internetowych

 
image

Pozycjonowanie w google

Twoja strona w TOP 10 wynikach wyszukiwania.

Zamów

image

Pozycjonowanie i social media

Dbamy o Twoją pozycje w wyszukiwarkach i aktualizacje w social mediach.

Zamów

image

Pozycjonowanie Kompleksowe

Twoja strona w TOP 5 wynikach wyszukiwania, nowe magnetyczne strony internetowe, opieka nad social mediami oraz virtual informacion view

Zamów

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to szereg działań zmierzających do zapewniania wysokich pozycji strony WWW wyszukiwarkach dla wybranych słów kluczowych. Pozycjonowanie stron internetowych ma na celu wypromowanie witryny w wyszukiwarkach i stałe jej osadzenie na pierwszej stronie wyników.

Korzyści!

Pozycjonowanie to najskuteczniejsza i najtańsza forma reklamy. Pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na znalezienie jej przez potencjalnych klientów.

W dzisiejszych czasach osoba szukająca usługi lub produktu korzysta w pierwszej kolejności z wyszukiwarki. Polski rynek wyszukiwarek zdominowany jest przez Google dlatego nasze działania skupiamy na tej wyszukiwarce.

Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach żadna firma nie może sobie pozwolić na pominięcie najskuteczniejszej i najtańszej formy reklamy jaką jest pozycjonowanie. Dzięki naszym działaniom Twoja strona WWW dla wybranych słów kluczowych związanych z ofertą będzie pojawiała się na pierwszej stronie wyników Google.

Dzięki temu codziennie Twoją stronę odwiedzać będą potencjalni klienci.

Pozycjonowanie to także budowanie świadomości produktu lub marki Twojej firmy. Klienci częściej decydują się na firmy, które często pojawiają się na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach.

Jak działamy?

 • Audyt strony internetowej klienta pod kątem pozycjonowania,
 • Analiza - skanowanie konkurencji,
 • Wybór słów kluczowych,
 • Wycena pozycjonowania,
 • Optymalizacja - zmiany w kodzie i treści strony,
 • Pozycjonowanie
 • Raporty skuteczności naszych działań.

Zamów

 • Ile trzeba czekać na efekty? +

  Na pozycjonowanie ma wpływ wiele czynników. Algorytmy wyszukiwarek internetowych ciągle się zmieniają. Z naszego doświadczenia wynika, że na dzień dzisiejszy pozycjonowanie haseł i słów kluczowych zajmuje do kliku dni do trzech miesięcy.
 • Pozycjonowanie sklepów internetowych +

  Pozycjonowanie sklepów internetowych jest ściśle związane z koncepcją tzw. długiego ogona ( ang. The Long Tail ). Koncepcja Long Tail zakłada, że większość odwiedzin na stronach www pochodzi z mało popularnych słów kluczowych. Przykładem może tu być sklep obuwniczy. Wysokie pozycje w Google dla fraz ogólnych takich jak obuwie będą generowały mniej odwiedzin niż wiele fraz mniej popularnych na podobnych pozycjach w Google (np. włoskie obuwie, casadei i inne słowa kluczowe związane z konkretnymi markami i modelami obuwia i dodatków). Dodatkową zaletą długiego ogona jest wysoka konwersja (procent odwiedzin w stosunku do ilości zamówień ) w porównaniu do fraz ogólnych.
 • Ile kosztuje pozycjonowanie? +

  Koszt pozycjonowania zależy od wielu czynników, dlatego cennik ustalamy indywidualnie dla każdej strony. Niektóre z czynników branych pod uwagę przy wycenie to: ilość i konkurencyjność słów kluczowych, wiek i budowa strony, czy strona była już kiedyś pozycjonowana, ilość dostępnych domen
 • 1